Saturday , February 22 2020
Home / İnternet / Youtube için yeni bir fonksiyon daha: Gizli mod

Youtube için yeni bir fonksiyon daha: Gizli mod


Günde milyarlarca insanın girdiği Youtube video platformu geliştirilmeye devam ediyor. Youtube için yeni özellik Incignito Mode (Gizli Mod) olarak adlandırılır ve aradığınız anahtar kelimeleri ve videoları inceledikten sonra önbellekten kaldırılır.

Bu özellik sayesinde, uygulamayı kapattıktan sonra YouTube uygulamanızda YouTube’da gördüğünüz tüm videolar silinir. Birçok tarayıcı ve hatta Windows 10’un bu özelliği desteklediğini, ancak çok fazla kullanılmadıklarını unutmayın. Görünüşe göre, Youtube güncellemeleri gelmeye devam edecek.

Bu özellik uzun süredir bekleniyordu diyebiliriz. İş yerindeki bilgisayarlarda video izleyen kişiler, geçmişlerinin taranmasıyla ifşa oluyorlar ve bunu kişisel alana ihlal olarak yorumluyorlardı. Youtube üzerinde izlenen videolar bu uygulama açıkken izlendiğinde artık böyle bir derdimiz kalmıyor. Youtube, eleştirilen tüm yönlerini uzunca bir süre değerlendirip biraz geç olsa da gerekli güncelleme ve entegrasyonları yapıyor. Artık video izlerken daha özgür, daha güvende ve rahat olacağız.

Youtube ile ilgili açıklanan ve beklenen yeni güncellemeleri İnternet kategorisi altında yayınlamaya devam edeceğiz. Son gelişmeler için sitemizdeki güncel haberleri takip etmeyi unutmayınız.About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *