Saturday , February 22 2020
Home / Mobil / Xiaomi Sonunda Türkiye piyasasına giriş yapıyor

Xiaomi Sonunda Türkiye piyasasına giriş yapıyor


Son zamanlarda ismini farklı platformlarda tanıtan ilgi odağı olmayı başaran Xiaomi , Türkiye piyasasına nihayet giriş yapıyor.Sadece Çin üzerinde aktif  ve resmi olarak satışı yapılmakta olan Çinin yıldızı olan bu marka gelecek aylarda ABD’ye giriş yapacağını duyurmuştu.Bunların yanı sıra Avrupa ülkeleri olan Fransa ve İtalya’da Mi Store adında mağazalarını açmışlardı. Xiaomi Türkiye piyasasına Gearbest ile iş ortaklığı yaparak girmeyi planlıyor. 6-10 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Games Week İstanbul Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarının yapacağı büyük sürprizlerden bir tanesi Xiaomi olacak ve model olarak Redmi S2 modeli kullanılacak.Bir yandan da bazı söylentiler Xiaomi planlamasına göre Games Week Fuarına katılma amacı geçtiğimiz günlerde tanıttığı oyun telefonu olan Blach Shark’ı tanıtmayı planlamasıdır.

 

Xiaomi piyasaya bir anda değil yavaş yavaş girmeyi planlıyor.Başlangıç olarak 7 farklı model ile piyasaya girmesi bekleniyor.Satışlar büyük ihtimalle GearBest üzerinden yapılacak.Gün geçtikçe diğer Xiami ürünleride piyasaya sürülecek.Dağıtımlar direk olarak Türkiye üzerine olacak.En çok sorulan ve merak edilen konulardan birisi Xiaomi Teknik Servisi Desteğini Kim verecek ? Genpa teknik servis olarak destek verecektir.

 

 About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *