Saturday , February 22 2020
Home / Sosyal Medya / Vevo uygulama ve web sitesi üzerinde değişikliğe gidiyor

Vevo uygulama ve web sitesi üzerinde değişikliğe gidiyor


Müzik video platformu olan Vevo, sahip olunan ve işletilen mobil uygulamaları ve tüketici web sitesinin mevcut ve gelecekteki ortaklıkların artması lehine “unsurlarını aşamalı” hale getireceğini doğruladı.

Büyük plak şirketleri ve teknoloji firmalarından oluşan bir koalisyonun ortak kuruluşu olan şirket, 24 Mayıs Perşembe günü resmi sitesine yüklediği bir blog gönderisiyle haberini duyurdu ve markalı platformlarını kapatma kararının etkili olmasını sağladı. Müzik videolarının reklam ve tanıtım değerini büyütmeye devam etmeyi hedefliyor.

İleriye dönük olarak, Vevo’nun içeriği öncelikli olarak YouTube üzerinden dağıtıldığını belirterek mevcut Vevo kullanıcıları, Vevo oynatma listelerini YouTube oynatma listelerine dönüştürmeye teşvik ettiler. Ancak, şirket, içeriğine erişimi daha da genişletmek için ek platformlarla da çalışmanın yollarını araştırdığını söyledi.

Vevo, Google’ın da azınlık hissesine sahip olduğu YouTube ile bir dağıtım anlaşması aracılığıyla kitlesinin büyük bir kısmına ulaşmış olsa da, Vevo, son yıllarda bir dizi lansman yaparak YouTube’daki bağımlılığını azaltmaya çalışmıştı. Mobil ve TV bağlantılı cihazlar için geliştirilen uygulamaların çeşitlendirilmesi ve daha geniş kitlelere ulaştırılması amaçlanıyor.About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *