Saturday , February 22 2020
Home / Mobil / Samsung Galaxy s9 ve s9+ İçin Yeni Güncelleme Türkiye’ye Geldi

Samsung Galaxy s9 ve s9+ İçin Yeni Güncelleme Türkiye’ye Geldi


Samsung Galaxy s9 ve s9+ için  yeni güncellemeler Türkiye içinde dağıtıma başladı.Meraklı gözlerle Samsung Galaxy s9 ve s9+ için getirilen güncellemeler kullanıcılara ne gibi yeni özellikler getirdi sorusunu cevap arıyoruz.Samsung’un 2018 Amiral Gemisi adlı güncellemesi Samsung Galaxy s9 ve s9+ İçin Türkiye’de.Güncellemenin boyutu 355.26 Mb olmakla beraber Galaxy s9 modellerine yeni özellik , performansta yükseliş ve Mayıs ayında Android güvenliğinde artış  güncelleştirmeleri devreye girmiş oldu.

 

Galaxy S9 Güncellemesi ile Neler Değişti ?

 

Galaxy S9 için gelen yeni güncelleme G965FXXU1BRE6G965FOXM1BRE3G965FXXU1BRE3 adlı sürümlere sahiptir.Galaxy s9 ve s9+ için gelen bu güncelleme 355.26 mb boyutundadır.

 

Bu güncellemeler bizlere neler sunuyor;

Performans ve karaklılıkta ciddi iyileştirmeler yapıldı.

Galaxy s9 Modellerinde bulunan VoLTE ve VoWifi özelliklerinde performans artışı gerçekleştirildi.

Herkesin bildiği gibi çift Sim Kart desteği olan Galaxy s9 ve Galaxy s9+ için Dual VoLTE ve VoWiFi servisi aktif hale getirildi.

Google tarafından geliştirilen Mayıs ayı güvenlik paketi ve Samsumg’un kendi bünyesinde barındırdığı arayüzde gerçekleşen ciddi güvenlik iyileştirmeleri bulunuyor.

Android sürümünde herangi bir değişiklik bulunmamasıyla beraber Android 8.0 ve Samsung Experience 9.0 yazılım sürümüyle devam etmektedir.About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *