Saturday , February 22 2020
Home / İnternet / Google’ın Aile Bağlantısı izleme uygulaması nasıl kullanılır?

Google’ın Aile Bağlantısı izleme uygulaması nasıl kullanılır?


Her çocuk kendi telefonuna sahip olmak istiyor Henüz nasıl metin yazacağını veya arama yaptıklarını bilmiyor olsalar da, hepsi oyun oynamak veya anne ve babaları gibi videolar izlemek istiyor ve herhangi bir ebeveyn çocuğunun ekranını izlemenin ne kadar zor olduğunu size söyleyebilir. Google’ın yeni Aile Bağlantısı hizmeti, bu konuda yardımcı olan ilk araç değildir, ancak en iyi yöntemdir ve bir ebeveynin cephaneliğinde hızla vazgeçilmez bir araç haline gelebilir.

Daha önce yalnızca davetiye ile erişilebilen Aile Bağlantısı artık tüm ebeveynler için hazır durumda ve açıkça çocuk sahibi olan (ya da en azından etraflarında çok fazla zaman geçiren) Google mühendisleri tarafından geliştirildi. Bu konuda aşırı iddialı bir şey yok, ancak ebeveynlere çocuklarının telefonlarını izlemek ve yönetmek için mükemmel bir kaynak seti sunuyor.

Family Link’i kurmak için üç şeye ihtiyacınız olacak:

  • Android telefon, tablet, iPhone veya iPad (sizin için)
  • Nougat’ta çalışan bir Android telefon veya tablet (çocuğunuz için)
  • Bir Google hesabı

Bu üç şeye sahip olduğunuz sürece, başlamak çok kolay. Öncelikle, indirmek için Play Store’a veya App Store’a gitmelisiniz. Yüklendikten sonra, hesabınızı çocuğunuza bağlamanıza izin veren bir aile grubu başlatmanız istenir. Grubunuza katılmak için en fazla dört aile üyesini davet edebilirsiniz.

Ardından Family Link’in en önemli bölümünü oluşturacaksınız: çocuğunuzun ebeveyn hesabına bağlı Google hesabı. Önceden Google hesapları 13 yaş ve üstü kullanıcılarla sınırlıydı, ancak Family Link bu boşluğu doldurdu ve ebeveynler çocuk hesabına, genç oluncaya kadar kontrol sağladı. Çocuğunuzun adlarını ve soyadlarını girmeniz ve ardından bir kullanıcı adı seçmeniz istenir. (Dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen ebeveynlerin çoğu için sürecin en zor kısmı olacaktır.) Ebeveynlerin süreci tamamlamak için bir kredi kartı bağlamaları gerekecektir ve izin verdiklerini kanıtlamak için çocuk başına 30 cent ücret tahsil edilecektir.About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *