Saturday , February 22 2020
Home / İnternet / Google Play Müzik ve YouTube Red, tek akışlı hizmet yolda!

Google Play Müzik ve YouTube Red, tek akışlı hizmet yolda!


Telefonunuza yeni bir mega akışlı müzik servisi geliyor olabilir. New York’ta düzenlenen Yeni Müzik Semineri konferansındaki bir panelde, bir YouTube yöneticisi hepimizin ümit ettiğimiz şeyi onayladı: YouTube Red ve Google Play Müzik platformlarını birleştirmeyi planlıyor.

İlk kez The Verge tarafından bildirilen, hip-hop guru ve YouTube’un küresel müzik şefi Lyor Cohen, YouTube Red’in zayıflayan popülaritesi hakkındaki bir soruyu yanıtlarken “Bizler, YouTube Red ve Google Play Müzik’i ortak bir platform haline getirmek istedik” dedi. Bu, iki hizmet arasında gezinmek için mücadele eden kullanıcılara hoşgeldin haberi olarak yorumlandı.

2015’teki kuruluşundan bu yana, bir YouTube Red aboneliği Google Play Müzik’e ücretsiz abonelik sağladıç. Bununla birlikte, her iki hizmetin de keyfini çıkarmak için iki uygulamayı da çalıştırmanız gerekir ve pek çok abone diğerine aboneliği olduğunu fark etmeyebilir.

Cohen’in yorumları tam bir sürpriz değil, ancak iki hizmetin gerçekten de konsolidasyon yolunda ilerlediğinin ilk onayını temsil ediyor. Şubat ayında Google, YouTube ve Google Play müzik takımlarını tek bir birimde birleştirdi, ancak iki hizmetin bir araya gelip gelmeyeceğini belirterek, bunun çok önemli olduğunu ve nasıl bir araya getirileceğimizi değerlendirdiklerini belirtti.

Google’ın akışlı müzik piyasasında nerede durduğunu belirsiz, çünkü her iki hizmet için de abone verilerini yayınlamamıştır. Google’ın yaptığı açıklamada, kullanıcıların “herhangi bir değişiklik yapılmadan önce bol miktarda bildirim alacağı” belirtildi.About admin

Check Also

instagram-dan-hikayeler-icin-yeni-bildirim-özelligi-geliyor

İnstagram Hikayeler Özelliği İçin Yeni Bildirim Geliyor

Sosyel medya kullanıcıları , artık etkilendikleri instagram hikayelerinden bildirim alabilecekler.Bu bildirim sayesinde Bunu hikayenize ekleyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *